Yetişkinler İçin

          YETİŞKİNLER İçin Grup Çalışmaları

Seviye 1

Suda Güvenlik ve Temel Teknik Öğrenimi

Su korkusu ya da farklı sebeplerle suyun üzerinde kendini güvende hissetmeyenler için yapılan bu çalışmalarla birlikte serbest yüzmenin temel tekniği öğretilmektedir. Bu çalışmalar 12 günlük süreçten oluşmaktadır. Pazartesi hariç iki hafta süresince akşamları  18:00-19:15 saatleri arası, 2 haftada toplam 12 dersten oluşur.

Grup Kursu Tarihleri

27 Şubat-11 Mart 2018

13 Mart-25 Mart 2018

27 Mart-8 Nisan 2018

10 Nisan-22 Nisan 2018

24 Nisan-6 Mayıs 2018

8 Mayıs-20 Mayıs 2018

Grup kursu kayıtlarımız tamamen dolmuştur 

 

Grup Kursu Ücretleri

ODTÜ Öğrenci: 50 TL

ODTÜ Personel: 75 TL

 

Kayıt için : 

ODTÜ Öğrencileri için : Öğrenci kimlik fotokopisi, banka dekontu

ODTÜ Personeli için   : Personel kimlik fotokopisi, banka dekontu

Grup çalışmalarına kayıt için Spor Müdürlüğü’nden (Halı sahalar yanında bulunan sarı bina,kurs kayıt ofisi) kontenjan bilgisi aldıktan sonra yukarıdaki evrakları teslim etmeniz gerekmektedir, lütfen kurs kayıt ofisiyle görüşmeden ödeme yapmayınız.

YETİŞKİNLER İçin Özel Çalışmalar

Yetişkin-Başlangıç

Suda Güvenlik-Safety Fundamentals

Su korkusu ya da farklı sebeplerle suyun üzerinde kendini güvende hissetmeyenler için yapılan bu çalışmalar, suyun üstünde uzanma, nefes kontrolü gibi teknik çalışmalarda yapılmaktadır.

Yetişkin-Orta

Temel Teknik Öğrenimi-Swimming Strokes and Skills

Seviye 1’deki kriterleri karşılayan kişilerin katılabildiği bu çalışmalarda öncelikle serbest stil olmak üzere, sırtüstü, kurbağalama ve kelebek yüzme teknikleri öğretilmektedir.

Yetişkin-İleri

Teknik Hataların Düzeltilmesi ve Geliştirilmesi-Stroke Correction and Improvement

Bu çalışmalar temel yüzmenin ilerisini isteyenler için planlanmıştır. Bu çalışmalara katılmak isteyenlerin seviye 2 deki branşlardan en az birini 50m boyunca duraksamadan yüzebilmesi gerekmektedir. Program dahilinde teknik analiz, antrenman programlaması ve beslenme gibi konularda danışmanlık yapılmaktadır.

Reklamlar